Детето, което падна от петия етаж на Професионалната гимназия по транспорт и енергетика „Хенри Форд", е откарано в "Пирогов" с линейка. Било е контактно.
Момчето е било в 10. клас. Паднало е от петия етаж върху гладка бетонна настилка. Инцидентът е станал след час по английски език, докато учениците са изчаквали учителката по химия. Според запознати детето не е било бутнато, но не се знаят детайли около инцидента, пише 24 часа.
В същото време в гимназията е имало официално събитие по "Еразъм+" и е имало представители на МОН, там е била и заместник-министърката Таня Михайлова.
В момента полицията изяснява какво се е случило.
Ученик падна от висок етаж на училище в София
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ