Може да е май, и то към края си, но снегът реши да се пробва и... заваля кротко над Рожен и Чепеларе. Колкото и рехав да беше, той успя да "избели" пътното платно и да го направи да изглежда по-чисто. И... по-опасно!
Въпреки че за истинска снежна настилка не може да се говори, добре е шофьорите в района да бъдат внимателни, защото пътят е хлъзгав и крие изненади. Особено за тези, които си смениха зимните гуми с летни.
Май е било рано...
Вирус, буболечки, сега градушка! На Земята май ѝ писна от хората СНИМКА

Прочетете още
- 14:29 Глобиха баща, докато прибира незрящия си син: история от Варна раздели хората
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 11:03 Гръмнала гума, човешки жест и вечният спор: Трябва ли всеки да умее да сменя гума