Още един български учител загуби битката с коварния вирус! Само седмица след своя баща е починал дългогодишният директор на СОУ „Цар Симеон Велики“ във Видин, съобщиха негови ученици в социалната мрежа.
"Почина Венци Станев, мой преподавател по физика и директор на гимназията "Симеон Велики". Почивай в Мир, Учителю!", написа ученик на преподавателя.
60-годишният Венцислав Станев става директор на най-голямото видинско училище през 2001 година, преди това е бил директор на Основно училище „Климент Охридски“ в квартал „Калето“ във Видин.
Преди да се зарази с коронавирус, мъжът е имал сърдечно заболяване и диабет.
Поклон пред паметта му!
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО