Шофьор на камион показа огромен "талант" на пътя. Рисковото му поведение бе заснето от друг водач и пуснато в социалната мрежа.
На публикувани кадри се вижда как превозното средство се управлява с качени на волана крака, в ръката си мъжът държи телефон, и това не е всичко… запалил е и цигара!
Вълна от възмущение предизвика полегналият шофьор. Коментиращи изразиха мнение, че именно заради такова безразсъдство стават инциденти с жертви на пътя.
Други пък осъдиха и действията на автора, заснел колегата си. Те смятат, че неговото снимане е не по-малко рисково.
При всички положения шофирането е отговорност на всеки един от нас. Употребата на алкохол, боравенето с телефон и всички други действия, които могат да доведат до инциденти, се наказват по Закона за движение по пътищата.
Но кой трябва да понесе отговорност в случая?
Снимки: Виждам те КАТ - Варна
Прочетете още
- 12:54 Меле край Владая! Кола се обърна по таван СНИМКА
- 14:00 „Категорично забранявам!" Майката на убития Ники Златков с остро обръщение към Слави Трифонов
- 14:56 ГДБОП разби престъпна банда! Задържаха 8 души, иззеха пари и лъскави коли СНИМКИ
- 15:26 Калин Стоянов: Убиецът от Цалапица избяга заради некомпетентността на Петър Тодоров и Васил Костадинов