“Нямам никаква представа как се е получила тази положителна проба. Вече бях с хипертонична криза и ми бяха направени инжекции по повод сваляне на кръвното налягане”, разказа д-р Диана Димова по повод положителната ѝ проба за алкохол.
От полицията потвърдиха, че кръвната ѝ проба за алкохол е положителна.
Роднини на починалото дете във Враца: Линейките закъсняха, лекарката беше пияна
Инспекторите започват проверка в спешното отделение на Враца, след като 3-годишно дете почина в катастрофа.
Колата, в която е пътувало детето, се е обърнала в дере, след като е поднесла на мокрия от дъжда път, припомня bTV. Шофьорът е карал с висока скорост – над 100 км/ч, не е употребил алкохол или наркотици. Детето не е било в столче, а в ръцете на майката. Близки твърдят, че линейката се е забавила, а лекарката била пияна.
Здравното министерство започва проверка в центъра за Спешна помощ във Враца. Предстои „Медицински надзор" да изземе и прегледа цялата документация за дейността на структурата.
Дете е загинало при инцидента до Враца, линейката с тялото е обградена
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 09:00 "Осъзнайте се - не сте си на село": пловдивчанин алармира за абсурдно пазене на паркоместа
- 10:00 "Ако никой не спира, защо е тази пешеходна пътека?": Сигнал от Пловдив разпали дебат