Неизвестен потроши кола, паркирана в София. За случая алармира пешеходец, минал по въпросната улица.
Случката е от столичния квартал "Сухата река". Счупено било задно странично стъкло на комби.
Докато някои столичани смятат, че това е наказание за паркирането на возилото, други сматат, че апаши са търсели вещи за кражба.
Тази теза потвърждава и собственикът на возилото, който се включва с коментар в дискусията. Мъжът отбелязва, че неизвестните са "ровели" в купето, но не е било взето нищо. Той призовава съгражданите си да бъдат внимателни и да не оставят ценни предмети в колите си.
"Мой е автомобилът. Ровили са, но нищо не са взели. Не си оставяйте вещи в колите, особено преди празниците!", пише Калоян И.
Той не споделя дали е подал сигнал до органите на реда.
Откраднаха акумулатора на паркирана кола в София
"Надявам се да забогатееш": разбиха и ограбиха паркирана кола СНИМКА
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 14:00 Куриер или нарушител? Спор за паркиране завърши с обвинение за удар по автомобил