В следобедните часове на места, главно в планинските райони, отново ще има превалявания. Ще духа слаб до умерен вятър от изток-североизток. Минималните температури ще са между 8° и 13°, в София – около 9°. Максималните ще са между 16° и 21°, по-високи в крайните югозападни райони, в София – около 18°.
Над планините ще е предимно облачно. Преди обяд ще е почти без валежи, а след пладне на много места ще има превалявания от дъжд, в отделни райони на Югозападна България и ще прегърми. Ще духа до умерен източен вятър, в Рила и Пирин ще се ориентира от юг-югоизток. Максималната температура на 1200 m ще е около 12°, на 2000 метра – около 6°.
Над Черноморието ще е предимно облачно, но само на отделни места ще има слаби валежи от дъжд. Ще духа умерен североизточен вятър. Максималните температури ще са между 15° и 18°. Температурата на морската вода е 14-15°. Вълнението на морето ще е 3 бала.
Прочетете още
- 10:00 "Не можем да спим": Глутници кучета тормозят нощем жители на Велико Търново ВИДЕО
- 08:28 Каскада! Кола се заби във витрина в София СНИМКА
- 09:00 Винтидж покъщнина на тротоар и... валута в чекмедже в столичния кв. "Борово"
- 16:00 Убиват кучета с отрова в Сопот: Сигнали от граждани и неизвестност около действията на институциите