69-годишен мъж загина на място, след като самокатастрофира с колата си в отсечката между харманлийските села Иваново и Върбово. Сигналът за пътния инцидент е подаден 10,27 часа днес, съобщиха от Пътна полиция.

Колата, в която е бил само шофьорът, излиза от пътя и се преобръща по таван. Той загива на място.

По случая е образувано досъдебно производство. Предполага се, че на мъжа му е прилошало и е самокатастрофирал. Назначена е аутопсия, която да покаже каква е причината за смъртта.