Пловдивчанин сподели своето възмущение в социалните мрежи, след като е открил какво се е случило с автомобила му.
От публикуваната от него снимка, се вижда как явно недоброжелател, е отмъкнал страничното огледало за задно виждане. Дали е просто вандалски акт или умишлена кражба остава загадка.
Множество коментари заваляха на други граждани, в които те споделиха и личен опит. Оказва се, че голяма част от собствениците на автомобили в града са били жертва на кражба от колите им.
От написаното става ясно, че крадците имат всестранни апетити – от разбито стъкло за... дъвки до цигари, антена за радио и парфюм.
Ето и част от коментарите:

Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 23:00 Дневен хороскоп за 22 юни: Oвни, Юпитер може да ви отведе на среща
123+ 16:23, 20.04.2020
Най- голямото престъпление е липсата на наказание! Бърнард Шоу
Теодор 19:10, 18.04.2020
Злоба в хората,защото живеем във време на БЕЗ ЗАКОНИ??????.