Инцидент с дете в Пловдив. Момиче е полетяло от прозорец в Дом за социални услуги, научи Glas.bg.
То се е покатерило на перваза в общинския център за настаняване от семеен тип за деца с увреждания към Комплекса за социални услуги "Св. Св. Константин и Елена". От там то се провесило и паднало от втория етаж на сградата.
На място се отзовал екип на Бърза помощ, който е откарал момченцето в болница. Неговото състояние на този етап не е ясно.
Момичето е било настанено в центъра и за него полагали грижи от персонала.
Към момемта причините за инцидента не са ясни. Не е ясно и дали е липсвал надзор в помещението. От Община Пловдив заявиха, че проверяват случая и не могат да коментират на този етап. Полицията разследва инцидента.
Очаквайте подробности!
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 14:00 Куриер или нарушител? Спор за паркиране завърши с обвинение за удар по автомобил