Катастрофа със седем автомобила е станала на Околовръстното на София, научи GLasNews. Инцидентът е възникнал преди минути под бул. "Черни връх".
Нанесени са щети по колите, като по някои от тях са по-значителни.
За момента няма данни за сериозно пострадали.
Екип на Пътна полиция регулира движението, което е ограничено в едната лента.
Очаквайте подробности!


Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие
Alex 06:35, 03.05.2023
Селяните ке се изтрепат!
Aĺex 06:46, 03.05.2023
Когато гласуват за столица,дяд ото на Симеон е спял и като се събужда,гласува,без да знае за какво.Гърците,сърбите и румън ците не си върнаха кралете,а н ие си върнахме величеството!Да му плащаме заемите в Мон те карло!