Коронавирусът уби още един български лекар - д-р Бойко Вълканов. 59-годишният пловдивчанин беше невролог в МЦ „Тримонциум“ в Пловдив, специализирал е в областта на диагностиката и лечението на сънната апнея. Тъжната вест съобщиха от Българския лекарски съюз.
Д-р Вълканов завършва медицина в Медицински университет – Пловдив. Работи последователно в Сопот, Либия, МБАЛ „Св. Пантелеймон“, практика по неврологични болести „Невроздраве“ и МЦ „Тримонциум“ .
БЛС изказва своите дълбоки съболезнования на семейството, колегите и близките на д-р Бойко Вълканов.
„Безкрайно отзивчив и колегиален, отдаден на работата и пациентите си, д-р Вълканов остана до последно в служба на медицината“, споделят колегите му.
Поклон пред паметта му!
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 08:26 Стана ясно кой е младежът, убит заради 40 евро на Лъвов мост
- 21:06 Нападнаха екип на GlasNews по време на репортаж край "Лъвов мост", има задържани СНИМКИ
- 23:00 Дневен хороскоп за 23 юни: Близнаци, любовта е във въздуха - уловете я!