Здравейте, това е брат ми Денис. Изчезнал е преди няколко дни. Страда от шизофрения. За последно е видян в района около централни хали. В момента е с дълга коса и брада. Висок е около 1.85 м. Обича да обикаля в квартал Лозенец и Витоша в района на заслон "Синята стрела". Ако някой го види или има информация за него, моля да ми пише на лично. Или да осведоми най-близкото районно управление.
С тази молба в социалните мрежи се обърна Иван Манев - брат на изчезналото момче от София. Виждали ли сте Денис? Ето снимка, на която той е по-близо до актуалната си визия, към която трябва да прибавим и козя брадичка:

Да помогнем на Иван да открие брат си!
Прочетете още
- 19:04 Откриха труп на мъж в реката край "Лъвов мост" в София
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 11:03 Гръмнала гума, човешки жест и вечният спор: Трябва ли всеки да умее да сменя гума
Anon 17:28, 30.06.2020
Момчето е намерено чо информация от брат му. Моля ви, подновявайте такива обяви.