Заразяването с новия щам на COVID-19, ако се случи на територията на Република България, ще постави под много сериозна опасност бъдещите противоепидемични мерки. Допускаме, че той вече е тук, но все още не е доказан. В тази връзка ще предложим удължаване на противоепидемичните мерки с три месеца от 1 февруари.
Това заяви по време на заседание на здравната комисия в НС министърът на здравеопазването проф. д-р Костадин Ангелов.
"В момента тече една дискусия с разхлабване на мерките от страна на различни браншове. Засега това може да стане само в образованието. Подхождаме с голямо разбиране. Не сме от двете страни на барикадата. Ние сме заедно с всички работещи. Продължаваме да водим разговори по тази тема", подчерта министърът.
По думите му мерките ще продължат и след 31 януари. "Ще следим много внимателно какво се случва в рамките на 14 дни", заяви здравният министър.
Очаквайте подробности!
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 11:03 Гръмнала гума, човешки жест и вечният спор: Трябва ли всеки да умее да сменя гума
Йордан 22:15, 24.01.2021
Все едно ни чукат анално без лубрикант - напред, назад, напред назад, напред.... като почнем да мрънкаме и викаме, го вадят бавно и тъкмо като се отпуснем да си поемем въздух ни го вкарват отново болезнено до топките....
Иван 13:03, 23.01.2021
Такава е тактиката.... - разхлабване ,затягане ,разхлабване ,затягане ,до пълно затягане !