Грипът взе първата си жертва - 39-годишният Димо Колев от Поморие е починал вследствие на усложнения, довели до остро респираторно заболяване.
Първоначално младият мъж е лекуван от грип, който преминал в пневмония. Той е приет в МБАЛ-Поморие, но въпреки усилията на лекарите, състоянието му рязко се усложнило, затова спешно е преместен в Инфекциозното отделение на УМБАЛ - Бургас.
Близки до почерненото семейство разказват, че според лекарите пневмонията е преминала в менингит е било твърде късно, за да могат да помогнат.
Състоянието на болния било безнадеждно и никакво лечение не би могло да доведе до положителен резултат. В последните дни мъжът изпаднал в кома, а лекарите предупредили семейството да се подготвят за най лошото.
За Димо Колев в родното Поморие ще си спомнят като за лъчезарен, трудолюбив и отговорен млад мъж, който прекарваше всяка свободна минута със семейството си и бе отдаден докрай на двете си малки дъщери.
Прочетете още
- 12:54 Меле край Владая! Кола се обърна по таван СНИМКА
- 14:00 „Категорично забранявам!" Майката на убития Ники Златков с остро обръщение към Слави Трифонов
- 14:56 ГДБОП разби престъпна банда! Задържаха 8 души, иззеха пари и лъскави коли СНИМКИ
- 15:26 Калин Стоянов: Убиецът от Цалапица избяга заради некомпетентността на Петър Тодоров и Васил Костадинов