Отборът на Ботев (Пловдив) стартира подготовката си за последния шампионатен мач от редовния сезон. В него "канарчетата" се изправят срещу Ботев (Враца), като двубоят е в петък от 17:30ч. на "Футболен комплекс Ботев 1912".
По-малко от 24 часа след срещата с Черно море "жълто-черните" проведоха тренировка на клубната база. Наставникът на пловдивчани Николай Киров бе разделил отбора на две групи, като в едната бяха титулярите от сблъсъка в "моряците", а в другата бяха останалите футболисти и юноши на клуба.
Ето и тренировъчната програма на "канарчетата":
понеделник: 10:30ч.
вторник: 16:00ч.
сряда: 16:00ч.
четвъртък: 16:00ч.
петък: 10:00ч.
СНИМКА: Официален сайт на Ботев (Пд)
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход