Александър Дюлгеров е второто ново име в селекцията на Етър за предстоящия трети пореден сезон в елита. Игралият в ЦСКА-София бранител подписа днес двегодишен договор с „виолетовите“, след като премина медицински прегледи. Той става и поредният бивш футболист на Пирин Благоевград в Етър , след Даниел Младенов и Фло Боджадж.
"Изчаквах вариант за чужбина, но в крайна сметка се стигна до идването ми в Етър. Играли сме доста срещу тях, винаги ми е бил от симпатичните отбори, които просто виждам, че практикуват хубав футбол. Познавам доста от момчетата, с които съм играл и в ЦСКА, и в Пирин. Надявам се да се сработим и да показваме добри резултати.
"Етър има верни фенове, което ме радва. В последния ми клуб Септември имаше спокойствие, но пък няма ли го адреналинa, който създават феновете, просто не е същото. За мен е много радостно, че „Етър“ има страхотни фенове, които се надявам да ги радваме" -коментира бранителят от Благоевград..
Прочетете още
- 20:00 Вандали посегнаха на обновения двор на училище в София СНИМКИ
- 21:00 След тежко ПТП край Бургас издирват таксиметров шофьор, помогнал на пострадали
- 19:00 Шофьорка спретна "най-наглото паркиране в историята" на пловдивски квартал СНИМКИ
- 18:16 Секунди от трагедия край София: Шофьор изпреварва на сляпо и разчита другите да го пазят ВИДЕО