Изключително гадна и гнусна постъпка шокира близките на починалия бивш футболист Денислав Йорданов - Бадема. Неизвестни засега вандали са поругали гроба му в пернишкия квартал "Църква".
Те са откраднали мраморната футболна топка, която е била сложена в памет на Бадема, пише "Новспорт". Още по-тъжното е, че производството на подобни топки е спряно и няма как да бъде направена нова.
Близките и приятелите на Денислав Йорданов обявиха, че ще дадат награда на този, който успее да върне изделието от мрамор. Твърде вероятно е крадците да са разчитали да продадат изделието и скоро то да се окаже в някоя заложна къща. Ако някой има информация, може да се обади на телефон 0887/605960.
Бившият футболист на Славия си отиде от този свят твърде рано - на 42-годишна възраст (през октомври 2017 г.).
Прочетете още
- 07:25 Кола се обърна странично на улица в Пловдив* СНИМКА
- 10:00 Полицаи във Варна проявили незаинтересованост при сигнал за жена в беда
- 17:00 Инфарктно ВИДЕО: Микробус на транспортна фирма едва не предизвика челен удар край Костинброд
- 12:48 Кола е по таван след сблъсък на Подбалканския път край Розино