Ръководството на ЦСКА 1948 обяви безплатен вход за всички дами за предстоящия домакински мач със Струмска слава. Срещата ще се играе навръх 8 март, когато е Международният ден на жената, и по този повод "червените" канят всички представителки на нежния пол на стадион "Васил Левски".
"Скъпи дами, навръх 8 март ЦСКА играе домакински мач със Струмска слава. Футболът отдавна не е мъжка територия, каним ви на стадион "Васил Левски" в петък от 18,00 ч. Мачът ще е чудесна увертюра към празничната вечер! Всяка дама ще влиза безплатно на стадиона, като покана ще може да получи на касите! Добре сте дошли, вие правите нашия свят по-красив", пишат от ЦСКА 1948.
Новото яке на ЦСКА!
— ЦСКА 1948/ CSKA 1948 (@fcCSKA1948) 26 февруари 2019 г.
Отлично за пролетта, за есента, за летните вечери.
То е доказателство за правотата на думите, че има един цвят и той е червеният. Изрича ги Джорджо Армани. Не спорим!
Поръчай тук https://t.co/E16rgdZMTs#48CSKAPremiumWear pic.twitter.com/BAFdtQ7pUa
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 23:00 Дневен хороскоп за 22 юни: Oвни, Юпитер може да ви отведе на среща