Байерн е отправил оферта в размер на 90 милиона евро за немския национал Кай Хаверц от Байер (Леверкузен), който обаче е отхвърлил предложението. Баварците нямат никакво намерение да се отказва от преследването на големия германски талант, когото „аспирините“ искат да задържат поне още един сезон.
Спортният директор на германския шампион Хасан Салихамиджич обаче официално е заявил интерес за трансфер през 2020 година, въпреки че договорът на халфа е до лятото на 2022 година.
През седмицата преди мача от европейските квалификации на Германия с Естония, е имало тайна среща на главния скаут на Байерн Марко Непе с агента на таланта Ханес Винцер.
Леверкузен иска над 100 милиона евро за своя халф, а сумата може да нарасне с интереса през следващия сезон, ако той стана по-голям от страната на европейските грандове.
Прочетете още
- 15:07 Не се отдели от майка ми нито за миг: Млад лекар спечели сърцето на великотърновка
- 17:00 Изчезнал млад мъж от Грузия обикаля Свети Влас и Слънчев бряг: семейството му го издирва
- 18:00 "Знае, че няма да има последствия": БМВ „летя" на зигзаг по булевард в София ВИДЕО
- 15:27 Едра градушка удари няколко населени места ВИДЕО+СНИМКИ