Една от звездите на Ювентус Леонардо Бонучи изненадващо не посочи световния и европейски клубен шампион Реал (Мадрид), както и Байерн сред фаворитите в Шампионската лига. И двата колоса са сред редовните участници на полуфиналите през последните години, но изглежда за защитника на „бианконерите“ това не е от значение в момента.
"Кои са моите фаворити? Барселона, Манчестър Сити, Ювентус и Ливърпул. Това са отбори, които играят добре и имат идентичност. Но в Европа винаги има изненади. Ние просто трябва да останем фокусирани", заяви Бонучи пред италианските медии.
"Мачовете с Атлетико ще бъдат много равностойни. Те са страхотен отбор и с богат международен опит. Имат страхотен отбор и много шампиони в състава. Ние обаче имаме потенциала да се класираме за финала“, добави бранителя за предстоящите сблъсъци с „дюшекчиите“ на 1/8-финалите.
ШАМПИОНСКА ЛИГА, СЕЗОН 2017/18 – КЛАСИРАНИЯ, ПРОГРАМА И РЕЗУЛТАТИ
Прочетете още
- 15:00 Нагла ало-измама в Скутаре: Родители получават странни обаждания от името на лекар
- 16:07 "Нормално ли е"? Мъж с въздушно оръжие стреля от балкон в София? ВИДЕА
- 16:30 Син търси справедливост: Мъж нахлул с взлом в дома на майка му и опитал да я изнасили
- 18:16 Секунди от трагедия край София: Шофьор изпреварва на сляпо и разчита другите да го пазят ВИДЕО