Бонка Георгиева-Ласло, бившата жена на Юксел Кадриев, е станала жертва на нагъл обир в Сърбия, където живее от години, научи HotArena.
Оперната певица отглежда кучета, а крадците са отвлекли 8 от домашните й любимци, като всички порода померан- 5 женски и три възрастни мъжки, твърди ПИК. Самата певица алармирала близки и познати в социалните мрежи. Бонка била изпаднала в шок и съобщила, че е готова на всичко да прибере животните си обратно вкъщи, като за оказаната помощ в издирването им давала и парична награда.
Тя взела случката доста сериозно, дори се свързала с Гранична полиция и поискала митничарите на всички сръбски пунктове да следят за евентуалното превеждане на кучетата й през тях, пише „Телеграф“.
Оперната певица отглежда кучета, а крадците са отвлекли 8 от домашните й любимци, като всички порода померан- 5 женски и три възрастни мъжки, твърди ПИК. Самата певица алармирала близки и познати в социалните мрежи. Бонка била изпаднала в шок и съобщила, че е готова на всичко да прибере животните си обратно вкъщи, като за оказаната помощ в издирването им давала и парична награда.
Тя взела случката доста сериозно, дори се свързала с Гранична полиция и поискала митничарите на всички сръбски пунктове да следят за евентуалното превеждане на кучетата й през тях, пише „Телеграф“.
Прочетете още
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 16:31 Мъж се опита да открадне колело от чужд вход, не успя ВИДЕО
- 17:00 Първа на промоциите се нареди водата: Ломчани май ще пазаруват с гумени ботуши СНИМКИ
- 15:00 ЕА кола блесна с паркирането си на станция за зареждане СНИМКА