Моника Валериева заведе котката си на плаж. Моделът публикува снимка в профила си в Instagram, на която се излежава на шезлонг, а с ръцете ѝ се е сгушил домашният ѝ любимец.
В текста към кадъра красавицата написа: “Ти си най-добрият ми приятел“.
„Изглежда доста спокоен, макар и на обществено място. Сигурно от малък си излиза и пътува, просто е свикнал.“ „Керъл е страхотен сладур, винаги се радвам, когато споделяш снимки с него. Моля те, по-често го снимай“, коментират почитателите на Моника, пише Факти.бг.
Домашният ѝ любимец е от породата бенгалска домашна котка. Характерна особеност за тази порода е, че за разлика от повечето котки, тези обичат водата. Силно се привързват към стопанина си и се стремят да участват активно в живота му.
Прочетете още
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 14:01 Безумие край Благоевград: Кола продължи в насрещното въпреки предупрежденията СНИМКИ
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 15:00 ЕА кола блесна с паркирането си на станция за зареждане СНИМКА