Свекървата на Наталия Гуркова – Мира Михалевич, няма да празнува с роднини Нова година, а иска да остане сама, пише „България Днес“.
След убийството на сина й Джордже през септември възрастната жена все повече се отдава на духовни практики, за да преодолее мъката от трагедията. Тя и нейна приятелка са се записали на екскурзия до Бали по Нова година. Приятели решили, че подаръкът, който й правят ще я разсее, тъй като след убийството на Джордже, жената не спира да плаче всеки ден.
Прочетете още
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 16:31 Мъж се опита да открадне колело от чужд вход, не успя ВИДЕО
- 17:00 Първа на промоциите се нареди водата: Ломчани май ще пазаруват с гумени ботуши СНИМКИ
- 15:00 ЕА кола блесна с паркирането си на станция за зареждане СНИМКА