Кметът Добри Беливанов даде старт на изграждането на канализация на хасковската ул. “Враца”, която се намира в квартал “Хисаря”. Това съобщиха от кметството.
Градоначалникът присъства на церемонията “Първа копка”.
Средствата за изграждането на канализацията са целеви. 300 хиляди лева са отпуснати с постановление на Министерски съвет от 2018 година. Те бяха преведени по сметките на Община Хасково в края на годината.
Проведена е обществена поръчка за избор на фирма, която да извърши инжинеринг и проектиране на канализацията.
Срокът за изпълнение на проекта е 90 дни.
Прочетете още
- 10:16 Газова бутилка гръмна в апартамент в столичния квартал "Младост" СНИМКИ
- 08:00 Мислите, че кафето вечер не ви пречи? Учени откриха скрит ефект върху мозъка
- 07:30 Задържаха таксиметров шофьор на ONE в Пловдив, продавал дрога на тийнейджър
- 09:00 „Висока проява на професионализъм": Шофьор на столичен автобус кара, докато си гледа телефона