От 3 юни до 7 юни община Хасково ще изплаща възнагражденията на СИК-овете.
Това ще става в сградата на администрацията на ул. “Сан Стефано” от страната на НТС в помещението на сектор “КОРЗ”.
Прочетете още
- 09:01 Лекар от Пловдив: Димът от пожар може да е по-опасен от изгарянето
- 11:00 Ще чакам 7 ч на границата, но няма да почивам на Черноморието! Българи разгромиха родните курорти
- 12:00 Метален "капан" дебне водачи на АМ Тракия СНИМКИ
- 13:00 Дете на шофьорското място? Кадри от Околовръстното на Пловдив разбуниха Мрежата ВИДЕО