Камерите на пловдивската пътна полиция заснеха БМВ, което "прелетя" с 210 км/ч по магистрала "Тракия".
Нарушителят е заснет с мобилна камери на пловдивските пътни полицаи в участък с максимално разрешена скорост от 140 км/ч.
Водачът на лек автомобил БМВ със софийска регистрация е пътувал посока Пловдив - София, съобщиха от МВР-Пловдив за Glas.bg. Припомням, че последната най-висока заснета скорост на магистралата в същия участък бе от 194 км/ч, засечена през февруари. Санкцията е регламентирана в чл. 182 от Закона за движението по пътищата и според: за превишаване над 50 км/ч. –глобата започва с 600 лв., като за всеки следващи 5 km/h превишаване над 50 km/h глобата се увеличава с 50 лв.
Джигитът ще трябва да брои 800 лева за това нарушение.
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 23:00 Дневен хороскоп за 22 юни: Oвни, Юпитер може да ви отведе на среща