Паркиран автомобил е блъснат от кола в София. Случката е от квартал „Горна баня“, от миналия петък. От публикувани в социалната мрежа кадри се вижда как неизвестен водач удря спряното возило, нанасяйки щети по предната му част. Само секунди след това виновният шофьор, вместо да провери щетите и сигнализира в полицията, напуска мястото.
Ето какво написа потърпевшият:
„Ул. Равнище!! За 3 години - 4 пъти ме удрят, но това е върха!!
Удар по времето, в което жена ми и детето, се прибират и разтоварят раници и тн .. Ако бяха зад колата?!?
После най-нагло бяга и се налага да ги издирвам, оказа се от Горна баня!
За щетата: електричка е, та има няма 3-4 хил. Ходова част, преден капак, калник врата, брони – красота.“


Кадри: Заложна Къща Про Финанс
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО