Динко Вълев, известен като "Ловецът на бежанци" направи нов удар.
Във Facebook той се похвали, че вчера заловил група афганистански бежанци на магистрала "Тракия" при Ихтиман.
Динко пътувал към столицата, когато видял група от 35 човека да бягат към гората, чакайки някого.
Веднага след това, Вълев публикува две видеа в личния си профил, като на едното от тях той задава въпроси на един от афганистанците, който го ударил, в опит да се спаси и да избяга. "Аз съм без думи", пише Динко Вълев.
За броени часове Динко получил стотици обаждания за подкрепа, а коментарите в социалните мрежи се множат с всяка минута.
Преди няколко години, той лично залови група сирийци, проникнали у нас. Мястото бе на метри от границата с Турция, близо до село Долно Ябълково. Тогава, от гората излизат 11 мъже, три жени и едно дете, както по-късно става ясно - от Сирия.
Прочетете още
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 14:01 Безумие край Благоевград: Кола продължи в насрещното въпреки предупрежденията СНИМКИ
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 15:00 ЕА кола блесна с паркирането си на станция за зареждане СНИМКА