Полицията в Стражица - на крак. Служители на реда, пожарникари и роднини от село Николаево търсят момченце на годинка и половина.
Детето е от ромска фамилия и е изчезнало от дома си във вторник вечерта. То е в неизвестност от около 19.00 ч.
Последно момченцето е било видяно в двора на къщата. Веднага щом установили липсата му, родителите незабавно се обадили в полицията.
Няма никакви данни да е било отвлечено, казаха от прокуратурата в Горна Оряховица, пишат от “24 часа”. По случая е образувано досъдебно производство по чл. 182, ал.1 за неположени грижи от родителите за невръстното дете, с което са застрашили живота и здравето му.
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО