Пореден случай на разбита и ограбена кола в София.
За случката алармира потърпевш гражданин в социалната мрежа Facebook.
На паркираната машина на Христо Б. бил разбит един от страничните прозорци, като апашите откраднали цялото съдържание на багажника, не забравили и щората на товарното отделение
Посегателството било извършено на паркинг в кв. "Гоце Делчев" на 24 април.
Припомняме, само преди дни ви съобщихме за идентична кражба в София.
Отново бе разбита паркирана кола в същия квартал, като отново бе взета кората на багажника, а апашът бе трошил набелязания автомобил.
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО