Един е загинал при стрелбата в Брюксел рано в петък сутрин. Това е третата стрелба в квартал Андерлехт тази седмица.
Властите подозират, че става дума за разчистване на сметки между наркобанди.
Жертвата на стрелбата от тази сутрин е мъж, но той все още не е идентифициран, пише БНТ.
В сряда двама мъже с автомати "Калашников" откриха огън на изхода на метростанция "Клемансо". След това избягаха през тунелите на метрото. Двамата все още се издирват. По-малко от 24 часа по-късно, в нощта на сряда срещу четвъртък, на същата метростанция имаше нова стрелба, при която един човек беше тежко ранен.
Прочетете още
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 14:01 Безумие край Благоевград: Кола продължи в насрещното въпреки предупрежденията СНИМКИ
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 15:00 ЕА кола блесна с паркирането си на станция за зареждане СНИМКА