Междусъседски спор прерасна в нападение и побой. Мъж от пернишкото село Кладница е бил удрян с юмруци в присъствието на бременната му приятелка от човек, който твърди, че има проблем с начина, по който те отглеждат кучето си. Потърпевшият ни потърси, защото се притеснява, че агресията може да ескалира и да се стигне до много по-сериозен инцидент. Човекът си е изкарал медицинско и е подал сигнал в полицията.
На 10 април Борис Милушев нападнал Божидар Миланов, твърди потърпевшия Божидар Миланов. По думите на пострадалия – заради лай и миризма от домашния му любимец, който му пречел. Нападнал го в гръб и започнал да го удря с ръце по главата. Посегнал и на бременната му приятелка, съобщи Нова.
„Побой е много силно казано, че съм нанесъл. Да, аз исках саморазправа да търся, но това е заради обида”, заяви соченият за нападател Борис Милушев. Твърди, че е наричан с грозни и вулгарни думи и не отрича, че е нападнал съседа си. Казва обаче, че не било в гръб.
Кметът на селото не скри, че от години всички съседи имали проблеми с нападателя. Майката на пострадалия мъж пък твърди, че Борис Милушев редовно хвърлял и пиратки. Друга жена разказа, че през 2018 г. заплашил родителите ѝ, не позволявал да се паркира пред къщата му.
Прочетете още
- 09:56 Камионът, застанал вертикално на входа на Пловдив – свален след 8-часова операция СНИМКИ+ВИДЕО
- 14:00 "Пълна подигравка": Хитрец удари кола и скрои номер СНИМКА
- 12:00 Излезе дълго пазена тайна от живота на Фреди Меркюри
- 18:37 Тежка катастрофа с тир, твърдят, че има пострадало дете и човек с откъснати крайници