Възрастен мъж и синът му са открити мъртви в апартамента си в Бургас на 17 януари. Телата били силно разложени, предполага се, че двамата са починали поне месец по-рано.
Според хора от блока в к-с "Меден рудник", където баща и син обитавали малък апартамент, обзаведен крайно бедно, от средата на декември нямало никаква вест от двамата.
Пръв издъхнал 58-годишният син, покосен от инсулт. Тъй като той се грижел за баща си - инвалид, който се придвижвал трудно и с патерици, възрастният мъж останал без храна, лекарства и адекватна грижа дни наред. Намерен е мъртъв до сина си, тялото му било силно измършавяло, предава "24 часа".
По случая е образувано досъдебно производство в Четвърто районно управление.
Прочетете още
- 15:00 "Ако си на спирката – вдигни ръка" - как софиянци търсят решение на транспортната криза
- 12:00 Сливенски пожарникари спасиха коте, паднало във водосточна тръба СНИМКИ
- 11:00 Мъж се сби с друг, за да спаси кученце, носено в торба
- 11:30 Статуя на Григор Димитров се появи в карловското село Дъбене ВИДЕО
така е. 10:28, 18.01.2024
Държава,социални служби,къде са.Това означава,че можеш да съществуваш без държавата да подозира за теб.Чак когато започнеш да миришеш,някой се сеща за теб.И то не за да се погрижи,а защото миришеш.Трагедия е огромна.Социалните служби,знаят ли ,че тези двамата са съществували?Водене на отчет?Социално слаби,болни!