Три автомобила са били откраднати в София за по-малко от 24 часа, научи Glas.bg. Возилата са задигнати между вторник на обяд и сряда на обяд.
БМВ 530 е "свит" на в квартал "Дианабад". Автомобилът е бил паркиран на паркинг срещу блок 32, но няма и следа от него.
Другият откраднат автомобил е Шкода Октавия. Колата е била задигната от квартал "Света Троица", край блок 149.
Третият отнет автомобил е Ситроен C5. Крадците са задигнали возилото от улица "Три уши".
На този етап няма информация да има връзка между кражбите на колите.
Припомняме, че подобна тенденция има и при обирите на бензиностанциите в столицата в последните седмици. Само за около месец бяха регистрирани три такива.
Удар! Обраха бензиностанция до стадион в София!
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 11:03 Гръмнала гума, човешки жест и вечният спор: Трябва ли всеки да умее да сменя гума