Шокиращ инцидент е станал около 17:00 часа вчера на черен път, в района на бензиностанция Лукойл край Благоевград. Две 15-годишни момчета са били нападнати от четирима души, които ги пресрещнали и им нанесли жесток побой.
По първоначални данни нападателите удряли момчетата с юмруци, а единият от тях насочил пистолет към главите им и ги е заплашвал, съобщи struma.com. В условия на силен стрес и страх нападателите са претърсили личните им вещи, отнели са портфейлите и мобилните телефони, а на едното от момчетата са взели и маратонките, както и яке. Откраднати са и около 60 евро, които били у тях. След бруталната атака извършителите са заплашили децата да не съобщават за случилото се и избягали в неизвестна посока.
Пострадалите са ученици в училища в Благоевград и са в шок след преживяното. По случая е започнало разследване, органите на реда работят по установяване и задържане на извършителите.
Прочетете още
- 10:00 На терен няма лекари и ремонти, но на хартия и след "онлайн проверка" в карловската болница проблеми няма!
- 11:37 Полицейски щурм в София: 20 дилъри са задържани, иззеха много дрога СНИМКИ
- 13:00 Ден след потопа в Тича: докато едни ринат тиня, други пращат боклука по течението ВИДЕО
- 14:00 Безумие на релсите: Шофьор спря трамвай и нападна ватмана