19-годишна жена от София е задържана, след като е управлявала автомобил без книжка и след употреба на наркотични вещества, съобщиха от полицията.
Проверката е извършена на 2 май малко след 14:00 часа на ул. „Райко Даскалов“ в Радомир. Служители на реда спрели лек автомобил, управляван от младата жена. При извършената проверка било установено, че тя е неправоспособна.
Тестът с техническо средство отчел положителен резултат за бензодиазепини. Водачката е отказала да даде кръвна проба за химичен анализ.
Тя е задържана за срок до 24 часа с полицейска заповед. Установено е, че автомобилът не е нейна собственост и не е иззет.
По случая е образувано бързо производство, а работата по документирането му продължава.
Прочетете още
- 11:21 Кървавата баня в Угърчин: Разследват ревност, любовен триъгълник и връзка с бивш затворник СНИМКИ
- 09:00 Най-страшната битка за една майка: Спаси се бори да остане до детето си
- 09:35 Скандално! Прокуратурата в Пловдив отказа да разследва аферата с Ботев и Славия въпреки данните на МВР
- 11:00 Непознати примамвали деца с бонбони край училище, майка подаде сигнал в полицията