Млад мъж извършил кражба на кон е задържан от баташки полицаи.
Преди няколко дни в РУ-Пещера била получена жалба от 54-годишен жител на баташкото село Нова Махала. Мъжът съобщил, че неизвестен е проникнал в стопанска постройка в селото и отмъкнал намиращата се там кобила.
В резултат на предприети действия от служители на полицейския участък в гр. Батак скоро била установена самоличността на апаша. Оказало се, че той е 21-годишен жител на велинградския квартал „Анезица“.
Откраднатото животно е намерено и върнато на стопанина му. По случая е образувана преписка, който ще бъде докладвана на прокуратурата.
Прочетете още
- 09:01 Лекар от Пловдив: Димът от пожар може да е по-опасен от изгарянето
- 11:00 Ще чакам 7 ч на границата, но няма да почивам на Черноморието! Българи разгромиха родните курорти
- 12:00 Метален "капан" дебне водачи на АМ Тракия СНИМКИ
- 13:00 Дете на шофьорското място? Кадри от Околовръстното на Пловдив разбуниха Мрежата ВИДЕО