Заподозреният за двойното убийство в село Лозен е убил друго момиче преди година. Информацията е потвърдена и от жители на Лозен.
Задържаният за двойното убийство е посочил къде е скрил труповете
Става дума за момиче, с което Чавдар Б. имал интимни отношения, и което по време на полов акт удушил с колана си. Сам се обадил на полицията и направил самопризнания, предава Нова тв.
Първоначално мъжът бил задържан за 72 часа. След това е освободен срещу подписка от съда, а прокуратурата не е обжалвала решението. В момента делото е в досъдебна фаза и се чакат експертизи, а докато излязат, Чавдар Б. вече е заподозрян и за двойно убийство - на ученичка и млад мъж.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив

Расате 21:02, 05.08.2023
Ето това се казва правосъдие. Да убиеш от ревност и да си свободен за да убиеш втори и трети път! Тези,които са го пуснали първият път трябва да лежат също в затвора. А за този рецидивист дс се върне смъртното наказание или каторга в урановите мини!!!