21-годишната жена е загинала при катастарофа на пътя Аксаково - Игнатиево, на около 2 км преди Игнатиево, съобщиха от ОДМВР - Варна.
Инцидентът е станал около 21:20 часа. 20-годишната водачка на лек автомобил "Ауди", по време на движението си, губи контрол над МПС-то и се блъска в крайпътно дърво.
Вследствие на инцидента жената и нейната спътничка (21 г.) са отведени и настанени в болнично заведение.
Водачката остава за наблюдение в Реанимацията на МБАЛ "Св. Анна" със съчетана травма.
Изясняват се причините и обстоятелствата около случая. Образувано е досъдебно производство.
Прочетете още
- 22:41 Автомобил удари полицейска кола в София, районът почерня от патрулки СНИМКИ
- 19:00 "Новият вход за метрото": Опасна дупка зейна до автобусна спирка в София СНИМКА
- 20:00 Като не дадеш, започват да кълнат: пловдивчани сигнализират за тормоз пред магазин
- 22:00 Празният стомах води до празен поглед: Защо нередовното хранене увеличава риска от депресия
Бай Ганьо 09:17, 06.10.2019
Язък за колата, можеше да я продаде. Добре, че дървото е живо и здраво ужас направо ужас някаква надрусана наркоманка предполагам, че и тя съжелява за дървото дано да е умряла бързо. Сега ще пиша как би трябвало да е Мойте съболезнования на семейството на починалата млада жена. Младо момиче колкото и да кажем думите са малко. НЕ ТРЯБВА ДА СЪДИМ НИКОЙ ПО ЕТНЕСТ РЕЛИГИЯ ЗАЩОТО ВСИЧКИ СМЕ ХОРА