22-годишната, която наръга с нож трима мъже до входа на Южния парк в София тази сутрин, е диспансеризирана с тежко психиатрично заболяване. Била е на лечение в психиатрия и преди няколко месеца е изписана.
Жена наръга трима пешеходци в София
За нея се грижи майка й, която е обяснила в полицията, че момичето отказва да приема предписаните ѝ лекарства и от няколко дни състоянието ѝ се е влошило рязко, съобщи БНТ.
Според наши източници всички психиатрични клиники в момента отказват да приемат 22-годишното момиче с аргумента, че нямат свободни места.
Шефът на СДВР за нападението с нож в София: Жената е с тежка психическа диагноза
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 14:00 Куриер или нарушител? Спор за паркиране завърши с обвинение за удар по автомобил