Мъж на 47 години умишлено е умъртвил 37-годишната си съпруга, съобщи Окръжна прокуратура – Пловдив, която е привлякла пловдивчанина като обвиняем.
До момента е установено, че смъртта на жената е настъпила в резултат на множество удари, нанесени от обвиняемия, които са причинили наранявания по тялото й. Той е бил задържан за срок от 72 часа с постановление на наблюдаващия прокурор.
Според прокуратурата са събрани достатъчно данни, вписващи се в хипотезата на обоснованото предположение, че обвиняемият е извършил престъплението, за което е привлечен към наказателна отговорност, както и че е налице реална опасност да се укрие и да извърши друго престъпление.
Очаквайте подробности!
Прочетете още
- 15:00 Поредният джигит! Показаха ВИДЕА на младеж, дрифтил и лятал в насрещното из родните пътища
- 17:00 Тихият герой: Жената, която доказва, че доброто се прави, не се говори
- 18:00 Редно ли е? Ван "окупира" пешеходна пътека СНИМКА
- 19:00 Автомобил рикошира в мантинела и предизвика челен удар, шофьорът - пиян и дрогиран СНИМКИ
Антигона 11:41, 30.07.2021
Да..а!С тия но ви идеологии,ще става свирепа борбата кой да командва у дома,кой да ражда и кой да пие алкохол.Назле вървят нещата..а !