Двама маскирани мъже са пребили майката на прокурора от Софийската апелативна прокуратура (САП) Бранислав Александров Славов, пише OFFNews, цитиран от "24 часа".
По първоначална информация нападателите са нахлули в къщата на жената в село Брезе, като са ѝ нанесли тежък побой.
Възрастната жена е била откарана от линейка в много тежко състояние. В селото се говори, че в момента Славов се лекува от тежко заболяване.
Обвинителят стана известен с данните от доклада на Инспектората при Върховната касационна прокуратура (ВКП), според които той е "поддържал активна двустранна комуникация с лица от криминалния контингент", като им е оказвал "правна помощ" по образувани срещу тях наказателни производства.
Иван Йосифов - син на лидер на групата "Килърите 5" Йосиф Йосифов от своя страна обвини Славов, че е част от групата, която е скалъпила обвиненията срещу баща му, а доскоро е ходил у тях на гости.
Прочетете още
- 09:56 Камионът, застанал вертикално на входа на Пловдив – свален след 8-часова операция СНИМКИ+ВИДЕО
- 14:00 "Пълна подигравка": Хитрец удари кола и скрои номер СНИМКА
- 12:00 Излезе дълго пазена тайна от живота на Фреди Меркюри
- 18:37 Тежка катастрофа с тир, твърдят, че има пострадало дете и човек с откъснати крайници