Отборът на Ботев Пловдив ще играе с ЦСКА по време на единия от двата си подготвителни летни лагера, научи PlovdivDerby.com. Шефовете на двата клуба редят контролна среща между двата тима минали през чистилището на В група, разкриха наши източници. Както неотдавна ви разкрихме Ботев ще организира 2 лагера през лятото. Единият вече е уреден и ще е в Трявна, но датите все още не са уточнени, заради неяснотата около формата на следващия шампионат в елита. Междувременно днес стана ясно, че 15 клуба между които и пловдивските Ботев и Локомотив вече са подали заявления за участие във Висшата лига, която предстои да се сформира. Сред тези тимове е и ЦСКА. Очаква се до няколко дни от БФС да изпратят до тези клубове анкети с въпроси за предпочитания от тях формат за провеждането на следващия шампионат.
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО