Всеки опит за разделение на Европа прави всички ни по-слаби.
Това заяви лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов в своя официален профил във Facebook. Поводът за коментара му е срещата на Зеленски и Тръмп в Овалния кабинет вчера.
Припомняме, че двамата президенти си размениха остри думи.
Зеленски смята, че не е направил нищо лошо, Тръмп иска мир
Борисов допълни: "Не заради влиянието, а за принципите, които са я основавали, трябва реакция на ЕС."
Според него, това ще стане само с незабавна среща на върха между Съединените щати, европейските държави и съюзници.
На една подобна среща всички гледни точки трябва да бъдат сложени на масата, смята Борисов. "Среща, на която да се говори откровено за това какво следва.", завърши публикацията си той.
"Украйна, бъди смела, бъди силна. Ние оставаме до теб." Това написа пък премиерът Росен Желязков в социалната мрежа X.
Припомнете си и реакциите на ПП и ИТН.
ПП заявиха пълната си подкрепа към Зеленски и украинския народ
При вчерашната среща между Тръмп и Зеленски, Европа имаше челен сблъсък с реалността
Прочетете още
- 19:00 Тротинетка във влак прати жена в болница: Пострадалата с разказ пред GlasNews СНИМКИ
- 18:00 „Защо пи и се качи в колата?" Разтърсващ разказ след тежката катастрофа край Велико Търново ВИДЕО
- 20:15 Хеликоптер се включи в гасенето на пожара край с. Стрелци СНИМКИ+ВИДЕО
- 17:00 Камион падна от мост на АМ "Струма", шофьорът загина намясто* СНИМКА
Българин 12:51, 01.03.2025
Тръмп изгони евреиското копеле наркоман зеленски които го определи като терорис. Европеиските лидери бандеровци коронпирани вият на омряло те не са по различни от Бандера зеленски затова сащ се разграничи от помярите европеици