Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов направи коментар от кулоарите на парламента.
"Името Борисов и Пеевски като комбинация, след вчера, рухна", заяви той. "След мощните ви репортажи за "Величие", как някой ги плаши, как някой ще ги "напазарува, как с трикове щели да направят правителство - всичко рухна вчера", обърна се той към журналисти.
"Показаха си всичките ясните лица, показаха си лидера на новата "сглобка" Костадин Костадинов. Кирил Петков седеше и гледаше с Денков как Костадинов се разпорежда. Новият Пеевски в парламента е Костадин Костадинов", каза Борисов.
"Много преди да тръгнат тези процеси в ДПС, аз пред вас казах, че няма да подкрепя втория мандат", заяви той.
"Няма го човека, който направи сглобката - Алексей. Той направи сглобката, кога съм го крил това", запита Борисов. По думите му Петков и Пеевски са били всеки ден заедно. Пеевски и Христо Иванов също са били всеки ден заедно, според Борисов.
"Няма да участваме повече в преговори", категоричен бе той. По думите му още вчера е станало ясно, че отиваме на избори.
Прочетете още
- 20:00 Глутница вся ужас в София: Докато институциите спят, кучетата вече вилнеят в следващия квартал
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 19:00 Ужас в София! Асансьор с майка и дете пропадна ВИДЕО