Премиерът Бойко Борисов обяви, че все още е със сиптоми, но се лекува като всеки български гражданин, разболял се от коронавируса.
"Благодаря на всички, които проявяват внимание и подкрепа. Няма промяна в здравословното ми състояние: все още съм със симптоми на общо неразположение. Лекувам се като всеки български гражданин, на който е предписано домашно лечение от личния му лекар", написа той във Facebook.
Рисков ли е заразеният ни премиер? Как трябва да бъде лекуван Борисов?
Борисов изтъква, че общото му състояние не му пречи да продължава да изпълнява служебните си задължения.
Ето какво прави Борисов, докато е под карантина
"Уверен съм, че нашето общество, водено от нашите лекари, които са едни от най-добрите в света, ще премине и през това изпитание. Спазвайте мерките и се пазете!", призовава още министър-председателят ни.
Вчера вицепремиерът Красимир Каракачанов заяви, че към момента няма необходимост от определяне на заместник на министър-председателя.
Прочетете още
- 20:00 Как убиец на пътя пласира дрога от затвора, докато майки погребват синовете си
- 14:44 Сблъсъкът на АМ Тракия: Колата е пометена в аварийната, ранен е столичанин СНИМКИ
- 18:00 Затворени врати, заключени съвести: дете замръзна на автогарата в София
- 17:14 Катастрофа блокира Тракия в посока морето – закъснение от поне 30 минути
Оплскващият се 10:18, 27.10.2020
Без тези долни номера. Лекувал се като всеки български гражданин - смях! Истината е , че българските граждани умират,а “правилигированите “ мутри живеят.