Твърденията на бившия министър на вътрешните работи Иван Демерджиев, че има оперативна информация, че зам.-главният секретар на МВР Димитър Кангалджиев е замесен в трафик на мигранти не отговарят на истината, съобщиха от ведомството по повод медийно участие на Демерджиев по-рано днес.
От съобщението става ясно, че Кангалджиев ще търси правата си по съдебен ред.
Демерджиев: Има информация, че зам. главният секретар е замесен в трафик на мигранти
От пресцентъра на МВР припомнят, че лично Иван Демерджиев, в качеството си на министър на вътрешните работи, е назначил Димитър Кангалджиев за титулярен заместник-директор на Главна дирекция "Борба с организираната престъпност" и го е наградил с „Почетен знак на МВР" - III степен, пише БТА.
Димитър Кангалджиев беше назначен за зам.-главен секретар на вътрешното министерство на 30 ноември. Той замени на поста главен комисар Станимир Станев.
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
пульо 17:22, 08.01.2024
Абе,нали го оплю по всички правила.Сега да доказва,че няма сестра.