"Продължаваме Промяната-Демократична България" няма да участват в преговорите за съставяне на правителство. От коалицията изпратиха позиция.
ГЕРБ изпрати покани за срещи на всички партии в парламента
„Смятаме, че вашия подход няма как да доведе до управление, което да работи в интерес на страната”, обърнаха се от коалицията към ГЕРБ-СДС.
„Уважаемо ръководство на ГЕРБ,Благодарим за отправената покана от днес за днес.ПГ на ППДБ няма да участва в преговорите за съставяне на правителство, съобразявайки се с волята на избирателите и ще бъде силна проевропейска опозиция, която ще се бори с всеки опит за корупция и отклоняване от европейския път на България”, заявиха от ПП-ДБ. Оттам допълват, че в 50-тото Народно събрание коалицията ще има конструктивно поведение и ще подкрепя националните приоритети и стратегическите цели на България, които са заложени в нашата програма", допълват оттам.
Прочетете още
- 16:00 Неволята на АМ „Тракия": 10-годишен хвана ключа, а помощта сама го намери
- 14:00 Вчера герой на плажа, днес „зомби" на поста: Двата образа на Варна ВИДЕО
- 19:00 Шофьор "нашамари" и потроши кола пред очите на дете СНИМКИ
- 15:00 Усещам го как ми мърда в устата: Червеи пропълзяха от куки, купено в Пловдив ВИДЕО
89g11g24g 20:59, 17.06.2024
Ze. Sfeta po4va geroi89g11g24g