Премиерът Бойко Борисов за пореден път настоя, че уважава справедливите искания и протеста на хората.
"Нямало е случай, когато протестиращите са искали нещо, и да не е уважено", посочи той в Кърджали, където е гост за водосвета и освещаването на новоизградените постройки на средновековния манастир "Св. Йоан Предтеча", става ясно от видео, публикувано във Facebook профила му.
Министър-председателят бе категоричен, че винаги е искал най-строгите наказания за полицаите, които са превишавали правомощията си.
"Да видят как в Германия, Франция и САЩ действа полицията. Разбирам, че искат да го изкарат полицейско насилие, но този път полицаите бяха насилени", каза още той в коментар на протестите от 2-ри септември.
"БСП искат да правят следващите избори, а те самите не могат да си оправят изборите в собствената си партия, обвиняват се във фалшифициране на вътрешните си избори", отсече Бойко Борисов. Вижте още от думите му!
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
Българин 20:55, 06.10.2020
Нагъл и прост до безумие. Човек лишен от срам и грях пред България. Дано намери това,което му пожелават хората по форумите.
Любка 10:36, 13.09.2020
Няма по нагъл човек от този. Народа го неще а той си ходи по освещеноя и хич му не е на уя.